Kosta glasservis

Kosta glasservis
Kosta glasservis
Kosta glasservis
Kosta glasservis
Kosta glasservis
Kosta glasservis

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, 52 dlr, Kosta, 1900-tal, bestående av: 10 vinsglas, 11 champagnekupor, 9 snapsglas, 11 starkvinsglas, 11 selterglas

Smärre nagg förekommer

577315

2018-10-04