Ljusstakar empirstil

Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil
Ljusstakar empirstil

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld brons, höjd ca 28 cm

577326

2018-10-04