Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINOFFERBÄGARE, porslin, Kina, 1800-tal, blanc de chine, dekor i relief av prunus, höjd ca 5,5, diameter 7,5 cm, träsockel medföljer
Smärre nagg
577342
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här