Vinofferbägare

Vinofferbägare
Vinofferbägare
Vinofferbägare
Vinofferbägare
Vinofferbägare
Vinofferbägare
Vinofferbägare
Vinofferbägare
Vinofferbägare
Vinofferbägare

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINOFFERBÄGARE, porslin, Kina, 1800-tal, blanc de chine, dekor i relief av prunus, höjd ca 5,5, diameter 7,5 cm, träsockel medföljer

Smärre nagg

577342

2018-10-04