Staffan Nihlén

Staffan Nihlén
Staffan Nihlén
Staffan Nihlén
Staffan Nihlén
Staffan Nihlén
Staffan Nihlén

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN NIHLÉN (född 1929): "Oktober 1963", signerad på baksidan, olja på duk, ca 93x106 cm,

577354

2018-10-13