Käpp

Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KÄPP, trä, sannolikt 1700-tal, Stockholm, knopp i 18 k guld, ca 92 cm

Smärre stötskador, saknar doppsko

577366

2018-10-06