Gunnar Cyrén ´´Nobel´´ bestick

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR CYRÈN, "Nobel", bestick, 36 dlr, formgivningsår 1992, bestående av: 12 matknivar och 12 matgafflar i stål samt 12 efterrättskedar i förgylld stål, märkta ´´YAMASAKI´´, längd ca 16.5-22 cm

Bruksslitage, mindre repor

577373

2018-10-10