Gunnar Cyrén ´´Nobel´´ bestick
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR CYRÈN, "Nobel", bestick, 36 dlr, formgivningsår 1992, bestående av: 12 matknivar och 12 matgafflar i stål samt 12 efterrättskedar i förgylld stål, märkta ´´YAMASAKI´´, längd ca 16.5-22 cm
Bruksslitage, mindre repor
577373
2018-10-10