Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARNE JONES (1914-1976): " Don Quijote", signerad Jones och daterad -47, numrerad 1/10, E Pettersson fud, grönpatinerad brons, väggskulptur, ca 34x8,5 cm
577377
2018-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här