Vitrinskåp 1800-tal
Vollendet
2018-10-04
577379
| Höchstes Gebot | 5 800 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
VITRINSKÅP, 17/1800-tal, sannolikt Holland, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd ca 205, 135x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Renoverat, kompletterat, ytskador, fanérbortfall