Vitrinskåp 1800-tal
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, 17/1800-tal, sannolikt Holland, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd ca 205, 135x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Renoverat, kompletterat, ytskador, fanérbortfall
577379
2018-10-04