B Lindeberg

B Lindeberg
B Lindeberg
B Lindeberg
B Lindeberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

B LINDBERG (1900-tal): Husfasad, signerad och daterad B.Lindberg 1969, blandteknik/collage, ca 81x65 cm,

577386

2018-10-13