Isaac Grünewlad

Isaac Grünewlad
Isaac Grünewlad
Isaac Grünewlad
Isaac Grünewlad
Isaac Grünewlad
Isaac Grünewlad
Isaac Grünewlad
Isaac Grünewlad

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Stilleben med blommor i vas, signerad Grünewald, olja på pannå, 38x46 cm

577387

2018-10-04