Vändbänk
2018-10-04
577389
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VÄNDBÄNK, 1800/1900-tal, genombrutna partier samt infällda kakelplattor, höjd ca 69 längd 180 samt djup 73 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage