Vändbänk

Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk
Vändbänk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄNDBÄNK, 1800/1900-tal, genombrutna partier samt infällda kakelplattor, höjd ca 69 längd 180 samt djup 73 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

577389

2018-10-04