Figurin med Sevrés-liknande märke

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FIGURIN, porslin, 1900-tal, Sevrés-liknande märke, i form av kvinna, handmålad i ljusblått, rosa, brunt och beige, höjd ca 22,5 cm

Zustandsbeschreibung

Fingrar med nagg/avslag

577408

2018-10-04