Pontus Carle

Pontus Carle
Pontus Carle

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PONTUS CARLE (född 1955): Kompostion, signerade Pontus Carle -94, numrerad 57/125, färglitografi, ca 61x35 cm

Zustandsbeschreibung

577415

2018-10-04