Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MICHEL JOYARD (Frankrike, född 1948): "Titanic", signerad och daterad -86 på baksidan, stämpel på spännramen Atelier Joyard Vence, olja/blandteknik på duk, ca 80x80 cm,
577417
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här