Hans Hartung grafik

Hans Hartung  grafik
Hans Hartung  grafik
Hans Hartung  grafik
Hans Hartung  grafik
Hans Hartung  grafik
Hans Hartung  grafik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS HARTUNG (1904-1989): L 1957-15 (1957) Komposition, signerad H.C. Hans Hartung Epreuve d´artiste, blindstämpel L´OEUVRE GRAVÉE, färglitografi, bildmått 51x31,5 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

lätt gullnad

577424

2018-10-23