Hans Hartung grafik
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS HARTUNG (1904-1989): L 1957-15 (1957) Komposition, signerad H.C. Hans Hartung Epreuve d´artiste, blindstämpel L´OEUVRE GRAVÉE, färglitografi, bildmått 51x31,5 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
lätt gullnad
577424
2018-10-23