Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖRJE VESLÉN (1903-1973): (11) Figurscener, exteriörer mm, signerade, etsningar och litografier, varierande format
Varav 2 st beskurna
577427
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här