Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Duva, 1962, signerad och daterad i trycket, litografi, stämplad i bladet "EDITIONS COMBAT POUR LA PAIX COPYRIGT S.P.A.D.E.M. PARIS", ca 51x75 cm

Gulnad

577430

2018-10-04