Jo Niemeyer

Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JO NIEMEYER (Tyskland, född 1946): (2) Kompositioner, signerad och daterad Niemeyer-74, 27/50 resp 19/50, färgserigrafi, bladmått ca 65x50 cm, oramde

577438

2018-10-04