Gösta Gustavsson oljemålning

Gösta Gustavsson oljemålning
Gösta Gustavsson oljemålning
Gösta Gustavsson oljemålning
Gösta Gustavsson oljemålning
Gösta Gustavsson oljemålning
Gösta Gustavsson oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA GUSTAVSSON (1895-1962): Modell, signerad Gösta Gustavsson, olja på duk, ca 56x46 cm

577440

2018-10-04