Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): omöjliga figurer, 2 st färglitografier, signerade Oscar Reutersvärd, numrerade 69/200 resp 92/200, 44x34 cm
Zustandsbeschreibung
ett glas med spricka
577441
2018-10-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner