Oscar Reutersvärd Färglitografier

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): omöjliga figurer, 2 st färglitografier, signerade Oscar Reutersvärd, numrerade 69/200 resp 92/200, 44x34 cm

Zustandsbeschreibung

ett glas med spricka

577441

2018-10-13