Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JO NIEMEYER (Tyskland, född 1946): (11) Kompositioner, signerad och daterad, färgserigrafi, bladmått ca 40x40-55x38 cm, oramde
Skador i marginalen, hanteringsvek
577444
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här