Jo Niemeyer

Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer
Jo Niemeyer

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

JO NIEMEYER (Tyskland, född 1946): (11) Kompositioner, signerad och daterad, färgserigrafi, bladmått ca 40x40-55x38 cm, oramde

Skador i marginalen, hanteringsvek

577444

2018-10-04