Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONICA BRATT (1913-1961), bonbonjär, Reijmyre, rubinröd glasmassa, i form av äpple, modellnummer B 611 (formgiven 1954-55), höjd ca 19 cm
Smärre slitage, locket med repor
577445
2018-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här