Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JO NIEMEYER (Tyskland, född 1946): (2) Kompositioner, signerad och daterad Niemeyer-75, färgserigrafi, bladmått ca 55x55 cm, oramde
Smärre fläckar
577446
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här