Bengt Böckman

Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): Golfmappen, (10), komplett svit med färglitografier, signerade Bengt Böckman, numrerade 1/199, 57x41 cm, oramade

577449

2018-10-04