Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
TRATTGRAMOFON, 1900-talets början, nemålad plåttratt, trälåda med beslag, trattens dameter 49 cm
Senare bemålad tratt, slitage
577450
2018-10-04