Trattgramofon 1900-talets början

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

TRATTGRAMOFON, 1900-talets början, nemålad plåttratt, trälåda med beslag, trattens dameter 49 cm

Senare bemålad tratt, slitage

577450

2018-10-04