Bengt Böckman

Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): "Project racing form", 40 färglitografier i mapp, samtliga blad signerade och numrerade Bengt Böckman, 187/199, varierande mått

577453

2018-10-04