Golvlampa Axel Anell

Golvlampa Axel Anell
Golvlampa Axel Anell
Golvlampa Axel Anell
Golvlampa Axel Anell
Golvlampa Axel Anell
Golvlampa Axel Anell
Golvlampa Axel Anell
Golvlampa Axel Anell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, Axel Annell, 1900-talets andra hälft, 2 ljuspunkter, svarlackad plåt och metall, höjd ca 150 cm

Repor, slitage

577458

2018-10-06