Terrasse herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TERRASSE, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 717412, diameter 52 mm, vikt ca 92 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, innerboett med gravyr, smärre bucklor
577460
2018-10-16