Terrasse herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TERRASSE, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 717412, diameter 52 mm, vikt ca 92 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, innerboett med gravyr, smärre bucklor

577460

2018-10-16