Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963) "fleurs", 1951, signerad G Braque, numrerad 19/20, färglitografi, ca 26x19 cm
Vikt blad, utanför bildytan, gulnad, något vågigt blad
577465
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här