Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963) "fleurs", 1951, signerad G Braque, numrerad 19/20, färglitografi, ca 26x19 cm

Vikt blad, utanför bildytan, gulnad, något vågigt blad

577465

2018-10-04