20 delar moderna glastallrikar från Orrefors

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORREFORS GLASBRUK, 20 tallrikar, 2000-tal, klarglas, bestående av 8 djupa tallrikar och 12 flata tallrikar, dekor av matterade cirklar och prickar, etsad märkning Orrefors, diameter 18,5 och 29 cm

Enstaka bruksslitage

577502

2018-10-10