Åke Åhlin oljemålning

Åke Åhlin oljemålning
Åke Åhlin oljemålning
Åke Åhlin oljemålning
Åke Åhlin oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅKE ÅHLIN (född 1913): "Fönster mot Riddarfjärden S/S Mariefred, Prins Carl Philip", signerad och daterad Åke Åhlin 1990, olja på pannå, ca 41x58 cm

577508

2018-10-04