Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATTDUKSBORD, 2 snarlika, 1900-talets andra hälft, vitlackerade med beslag i mässing, höjd 61, 51x42 cm
Enligt uppgift inköpta på NK
Bruksslitage
577516
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här