Nattduksbord 1 par

Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 2 snarlika, 1900-talets andra hälft, vitlackerade med beslag i mässing, höjd 61, 51x42 cm
Enligt uppgift inköpta på NK

Bruksslitage

577516

2018-10-04