Byrå vitlackerad
2018-10-04
577518
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, vitlackerad med beslag i mässing, höjd ca 82, 70x33 cm
Enligt uppgift inköpt på NK
Brtuksslitage