Manschettknappask Widerholm & Dahlberg
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MANSCHETTKNAPPASK, försilvrad gul metall, 1900-talets första hälft, Widerholm & Dahlberg, stämplad "W&D", dekor med man som kikar ned i asken, höjd ca 4.5, diameter ca 6 cm
Ställvis förlust av försilvring, bruksslitage
577523
2018-10-10