Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talet slut, nyrokoko, rotfanér, 4 lådor, överdel med två mindre lådor, höjd ca 92,100x55 cm, nyckel finns
Slitage, tidigare med spegel överdel, nyckelskyltar saknas
577528
2018-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här