Aksel Kjersgaard skrivbord
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AKSEL KJERSGAARD, skrivbord, Naver Collection, Danmark, stomme i massivt körsbär, 4 lådor i sargen, varav 2 låsbara samt. 1 med fällbar front, stämplat Aksel Kjersgaard 8300 Odder No. 540, brickmärkt Naver Collection, höjd ca 73 cm, skivans mått ca 170x88 cm
Enstaka repor och mindre stötmärken förekommer
577537
2018-10-04