Aksel Kjersgaard skrivbord

Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord
Aksel Kjersgaard skrivbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AKSEL KJERSGAARD, skrivbord, Naver Collection, Danmark, stomme i massivt körsbär, 4 lådor i sargen, varav 2 låsbara samt. 1 med fällbar front, stämplat Aksel Kjersgaard 8300 Odder No. 540, brickmärkt Naver Collection, höjd ca 73 cm, skivans mått ca 170x88 cm

Enstaka repor och mindre stötmärken förekommer

577537

2018-10-04