Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, stillben med frukt i holländsk renässansstil, olja på pannå, signerad D White, ca 13x18 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

577543

2018-10-10