Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, stillben med frukt i holländsk renässansstil, olja på pannå, signerad D White, ca 13x18 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
577543
2018-10-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner