Matservis Rörstrand
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSERVIS, 61 dlr., "Empire", Rörstrand, bestående av: 17 mattallrikar, 10 förrättstallrikar, 6 djupa, 17 assietter, 3 tekoppar med fat, uppläggningskålar 1 par, såsnipa, 4 uppläggningsfat, terinn med lock och fat
Slitage, upplägningsfat och såsnipa med nagg
577547
2018-10-05