Matservis Rörstrand

Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

MATSERVIS, 61 dlr., "Empire", Rörstrand, bestående av: 17 mattallrikar, 10 förrättstallrikar, 6 djupa, 17 assietter, 3 tekoppar med fat, uppläggningskålar 1 par, såsnipa, 4 uppläggningsfat, terinn med lock och fat

Slitage, upplägningsfat och såsnipa med nagg

577547

2018-10-05