Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
VÄGGBELYSNING, Italien, 1960-70-tal, importerad Fayette, Borås, förgylld metall, för 9 ljuspunkter, höjd ca 75, längd ca 140 cm
SAV garanaterar ej funktionen, ej funktionstestad
577558
2018-10-05