Collier mötande händer design Estrid Ericson
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ESTRID ERICSON, collier, tenn och förgyllt, framtill 2 mötande händer med dekor av odlad pärla samt 4 hängande länkar på vardera sida, Svenskt Tenn, etui märkt Svenskt Tenn medföljer
Förgyllning med ställvist slitage
577591
2018-10-05