Collier mötande händer design Estrid Ericson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTRID ERICSON, collier, tenn och förgyllt, framtill 2 mötande händer med dekor av odlad pärla samt 4 hängande länkar på vardera sida, Svenskt Tenn, etui märkt Svenskt Tenn medföljer

Förgyllning med ställvist slitage

577591

2018-10-05