Skospännen 1 par broscher
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKOSPÄNNEN, 1 par, + 2 udda, HÄNGE, i form av kors, KEDJA, BROSCHER, 2 st., varav en i form av ihopslingrande orm med invändigt hårarbete, 1800-tal, delvis silver och med vita stenar
Flertalet stenar med skador, delvis omarbetat
577595
2018-10-05