Skospännen 1 par broscher

Skospännen 1 par broscher
Skospännen 1 par broscher
Skospännen 1 par broscher
Skospännen 1 par broscher
Skospännen 1 par broscher
Skospännen 1 par broscher
Skospännen 1 par broscher
Skospännen 1 par broscher

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOSPÄNNEN, 1 par, + 2 udda, HÄNGE, i form av kors, KEDJA, BROSCHER, 2 st., varav en i form av ihopslingrande orm med invändigt hårarbete, 1800-tal, delvis silver och med vita stenar

Flertalet stenar med skador, delvis omarbetat

577595

2018-10-05