Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
GEORG SUTTNER (1922-2014), "I trädgården", signerad Suttner, olja på duk, ca 81x65 cm
Tillhör tema-auktionen "Georg Suttner - Den Svenska Modernismens Röda Tråd"
Zustandsbeschreibung
577599
2018-10-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner