Chiffonjé nyrenässans

Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans
Chiffonjé nyrenässans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, bronserade beslag, höjd ca 154, 87x58 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

577602

2018-10-05